ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ 2024

Την Κυριακή 04 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 19:00 “πραγματοποιήθηκε η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας του σχολείου μας, στο The George, με την παρουσία των διδασκόντων και βοηθητικού προσωπικού και το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων. Το φλουρί “έπεσε” στην κα Βάσω Κακαλή, το δώρο ήταν δύο (2) υπέροχα βιβλία.

Ο Διευθυντής κ. Ιωάννης Τάτσης σε σύντομη ομιλία του ευχαρίστησε τους καθηγητές του Σχολείου για την καθημερινή προσφορά τους και αναφέρθηκε με θερμά λόγια στην προσφορά του βοηθητικού προσωπικού, οι οποίοι φροντίζουν να παρέχουν καθημερινά υψηλού επιπέδου υπηρεσίες σε μαθητές και καθηγητές.

Αξίζει να σημειωθεί ότι σε όλους ήταν διάχυτη η αισιοδοξία ότι η νέα χρονιά θα είναι για το Σχολείο μας μια χρονιά ακόμη πιο δημιουργική και γεμάτη επιτυχίες.