ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ

Ενημερώνουμε τους μαθητές μας ότι όλες οι αναρτήσεις (ιστοσελίδας μας, eclass, e-me), που αφορούν τα μαθήματα, βρίσκονται  καταχωρημένες:

•  κατά Τάξη και Μάθημα στην “καρτέλα” Μαθητές που διακρίνεται ως επιλογή στην αρχική σελίδα του σχολείου μας, στο επάνω μέρος (μπλε οριζόντια ζώνη)(ιστοσελίδας μας, eclass, e-me).
  • στο κάτω μέρος της αρχικής μας σελίδας ανά Μάθημα (ξεχωριστή επιλογή του κάθε Μαθήματος)(ιστοσελίδας μας).
  • τα πιο πρόσφατα στις τελευταίες αναρτήσεις(ιστοσελίδας μας).

Σημειώσεις:

1. Οι όποιες αναρτήσεις έχουν τη σημείωση eclass ή e-me, παραπέμπουν στην αντίστοιχη πλατφόρμα του Πανελληνίου Σχολικού Δικτύου
  2. Καλό θα ήταν, για να μην έχετε προβλήματα “ανοίγματος” της σελίδας, να κατεβάζετε τα αρχεία που σας αφορούν τις ώρες που δεν υπάρχει “αιχμή”.

Καλή μελέτη!!!!